Sporty zimowe w Karpaczu

    Zima w rejonach typowo górskim może być niezapomnianym przeżyciem. Dla wszystkich wielbicieli jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach czy sankach Karpacz przygotował bardzo zróżnicowaną ofertę. wyciągi w Karpaczu są zróżnicowane w ten sposób, aby każdy- zarówno amator, jak i profesjonalista mógł sobie spokojnie i bezpiecznie poszusować.
W Karpaczu dostępnych jest kilka wyciągów, które posiadają różną długość oraz stopień nachylenia. Sporty zimowe w Karpaczu to jednak nie tylko narty. Śmiało można też jeździć na snowboardzie, w mieście dostępne są tafle lodowe, gdzie można pojeździć na łyżwach. W Karpaczu znajduje się także jeden z niewielu w Polsce torów saneczkowych, gdzie można spróbować swoich sił na specjalnych sankach lub też latem na wózkach z kółkami. Bardzo często turystom zależy na tym, by znaleźć miejsce noclegowe w pobliżu stoków. Dlatego też bardzo dobrze rozwija się agroturystyka w karpaczu Przy największych wyciągach istnieje możliwość przenocowania w dawnych gospodarstwach i przerobionych na gościńce. 
Wybierając się do miasta przede wszystkim ze względu na chęć jazdy na nartach, powinniśmy bardzo poważnie zastanowić się na tym, gdzie chcemy spędzić resztę czasu. Gościńce w Karpaczu dostępne są przez cały rok i czekają na wszystkim przyjezdnych, którzy tylko mają chęć zostać tu dłużej. W takich gościńcach istnieje możliwość przenocowania oraz zjedzenia regionalnych przysmaków. Dzięki temu po szaleństwach na stokach możemy zjeść gorący i sycący posiłek w gospodzie.

  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.monali.wkarpaczu.pl

  tel.[+48] 882 359 723  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony